Domov / Podujatie / Druhá #naoravedobre talkshow Jakuba Ptačina a priateľov

Druhá #naoravedobre talkshow Jakuba Ptačina a priateľov

Kedy:
26. máj 2018 @ 19:00 – 22:00
2018-05-26T19:00:00+02:00
2018-05-26T22:00:00+02:00
Kde:
Dom kultúry v Námestove
Vstupné / Štartovné:
12€
Kontakt:
Na Orave dobre

Po úspešnej prvej talkshow bude ďalšia opäť v máji. Prvý potvrdený hosť je Juraj „ŠOKO“ Tabaček, ktorého môžete poznať z seriálu Horná dolná, jeho legendárnych standupov ale aj vďaka jeho skupine 3T – Tri Tvorivé Tvory.

SLOVENKA ROKA NA ORAVE! Predstavujeme vám ďalšieho hosťa, je ním úžasná a inšpiratívna žena s nekonečným množstvom energie Ludmila Kolesárová – marketingová manažérka DOBRÝ ANJEL.

ĎALŠÍM HOSŤOM bude Tomi KID Kovács! Je majstrom sveta v profesionálnom boxe. Jeho otec Pavol je bývalý československý šampión a niekoľkonásobný reprezentant. Tomi začal s boxom v rodnej Galante a už po roku aktívnej činnosti sa stal Majstrom SR. Počas amatérskej kariéry odboxoval vyše 220 zápasov a svoje umenie ukázal vo viacerých európskych krajinách, vrátane Švajčiarska, Rakúska, Talianska, Dánska či Nemecka, kde neprehral celé štyri roky.

A posledný hosť je dokonca pár! Viktor Devečka a Broňa Brtáňová stoja za značkou lyží vyrábaných kúsok od nás na Liptove – Forest Skis. Za tieto lyže vyhrali aj národnú cenu za dizajn. Aj o tom, ako sa dá takýto zložitý produkt vytvoriť v podmienkach podobných ako máme na Orave sa s nimi porozprávame 26. mája v Námestove.

LÍSTKY V PREDAJI ZAKÚPITE TU, alebo osobne v Dome kultúry Námestovo.