NÁMESTOVSKÝ PIVNÝ FESTIVAL SA V TOMTO ROKU NEUSKUTOČNÍ !!!

„Vzhľadom na spoločenskú situáciu, ktorá je Všetkým z nás dobre známa, sme sa rozhodli ZRUŠIŤ tohtoročný sviatok piva v plnom rozsahu, aj bez možnosti preloženia na iný tohtoročný termín. Čakali sme do poslednej chvíle ako sa bude vyvíjať situácia, no toto rozhodnutie je podľa nás jediným zodpovedným riešením.

ČO SO ZAKÚPENÝMI VSTUPENKAMI?

Pre riešenie tohto problému Vám ponúkame 2 možnosti.

1.) Po úplnom otvorení našich predajných miest Extreme Computers a BAR 74 bude na týchto miestach možnosť vrátenia peňazí a to počas 30 dní! (Presný termín zverejníme). Tí, ktorí si vstupenky zakúpili online, nech nás prosím kontaktujú na našej stránke.

2.) Lístky si môžete nechať a budú platné na ďalšom ročníku v roku 2021. Keďže nás corona kríza zaskočila len niečo viac ako dva mesiace pred konaním festivalu, vynaložili sme nemalé finančné prostriedky na zabezpečenie a booking všetkých potrebných vecí a hostí. Ak sa teda rozhodnete neprevziať si svoje peniaze, budeme veľmi radi, ak s nami o rok oslávite 5. narodeniny festivalu.

Ďakujeme za pochopenie! Veríme, že sa spolu stretneme v budúcom roku. “ uviedli organizátori na svojej Facebook stránke.

ZDROJ: Námestovský Pivný Festival