KINDERLAND

KINDERLAND je jedinečné zábavné centrum na Slovensku, kde nájdu zábavu nielen deti, tínedžeri, ale aj dospelí. Uvedený priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou a teší sa na návštevníkov, ktorí tu zažijú radosť, smiech a zábavu. Novinkou Kinderlandu je otvorenie terasy na streche s umelým trávnikom a výhľadom na mesto Námestovo a okolie. Poskytuje širokú škálu služieb – detské oslavy, parkourové workshopy, catering a mnoho iného.

Kontakt: 0918990098

Otváracie hodiny: 09:00 – 21:00 hod

Web stránka: www.kinderlandno.sk

FUN ZÓNA – Prvá a základná zóna v Kinderlande nesie názov FUN Zóna, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie. Deti si v nej užijú maxi guličkový bazén so šmýkačkou, 13 metrov vysokú vyhliadkovú vežu s tobogánmi, či trampolínami. FUN Zóna všetkých pripraví na ďalšie atrakcie, ktoré zabavia celú rodinu. Tešiť sa môžete na vyhliadkovú vežu, maxi guličkový bazén, raketová šmýkačka, spiderman pavučina, pinpongový stôl a kalčeto, animátorov, preliezky, parkour žinenky, tvorivé dielne, zábavné hry a hračky, maxi lego, detské trampolíny, maxi šach, šmýkačky a tobogány,

JUMP ZÓNA – Na druhom poschodí Kinderlandu ťa čaká veľká zábavná JUMP Zóna pre deti i dospelých na super vyskákanie sa! Pred tým, ako do nej vstúpiš, ti animátori dajú bezpečnostné protišmykové ponožky s gumenými krúžkami na chodidlách. Sú to veselé ponožky v pekných sýtych farbách s nápisom Kinderland, ktoré si odnesieš z centra domov a môžeš ich pri ďalšej návšteve opäť použiť. Privíta ťa 7 šikmých trampolín, od ktorých sa dá odrážať aj z bočnej strany. Nasleduje ťažko prekonateľný Ninja faktor, ktorý zvládnu iba tí najzdatnejší. Poteší ťa aj hromadné skákanie na dlhej trampolíne, vysoká lezecká stena a penová jama. Tešiť sa môžete na profesionálne trampolíny, lezeckú stenu ,šikmé trampolíny, dlhú trampolínu, ninja faktor, penovú jamu a basketbalový kôš s trampolínou.

GAME ZÓNA –  Zrejme najobľúbenejšia zóna všetkých detí a rodičov ťa pohltí a prekvapí zaujímavým výberom hier na vyspelej úrovni. Rôznorodosť hracích simulátorov ti zaručí adrenalín, vyburcuje zmysly a zlepší reflexy. Populárne strieľacie simulátori, či simulátor jazdy dopravným prostriedkom alebo spoločenské hry ťa zaručene dostanú a nebudeš sa od nich vedieť odtrhnúť. Natrénuješ si hody do basketbalových košov, zaposiluješ na silových hrách a predvedieš svoje schopnosti vo futbale. Nájdeš tu simulátor jazdy motorkou, rambo strielňa, simulátor futbalu, simulátory jazdy autom, air hockey, simulátor kids, billiard, street basketball, rugby, catch light, kalčeto, boxer.

5D a 9D CINEMA – Nezvyčajné 5 a 9 dimenzionálne kino ťa dostane svojou pokročilou technikou. Prekvapí všetky tvoje zmysly dôveryhodnou grafikou a originálnymi efektami. Vybrať si môžeš z vyše 100 druhov filmov rôznych žánrov od rozprávok až po horory. Rozvíjaš svoju fantáziu a okúsiš nepoznané zákutia svojej mysle. Zaži virtual reality 9d, 3d okuliare & 9d sedadlá, efekty sneh vietor, horory, horské dráhy, rozprávky, efekty blesk a voda, lietanie a voľný pád, virtual 360.

FIT ZÓNA – Populárnymi, ale i klasickými hodinami cvičení či tancov si zlepšíš svoju postavu v našej obľúbenej FIT Zóne. Precvičíš si celé telo pod dohľadom našich špecializovaných trénerov. Vybrať si môžeš z viacerých druhov pohybových aktivít, pri ktorých sa zabavia nielen deti, ale aj dospelí. Na cviky máme pripravenú špeciálnu miestnosť so zrkadlami a parkour žinenkami. Čaká ťa tanečný parket, zrkadlová stena, parkour žinenky, prednášky a školenia, tanec, aerobic, gymnastika.

AQUA ZÓNA – Počas letných dní odporúčame navštíviť našu jedinečnú AQUA Zónu na streche Kinderlandu. Na deti čaká neskutočná zábava na trampolíne. V mega vodnom hrade sa deti vybláznia a rodičia si užijú oddych v luxusnej jacuzzi alebo na lehátkach pod slnečníkom. Kvalifikovaní animátori sa o vaše deťúrence s láskou postarajú. Prvoradá je pre nás bezpečnosť počas celej návštevy Kinderlandu. Čaká ťa luxusná jaccuzzi, mini vodný aqua park, vonkajšia trampolína, šmýkačky a bazény, slnečníky, sedenie a lehátka, hračky, výhľad & relax.

0-3 ZÓNA – Zóna pre najmenších je situovaná v rámci FUN Zóny. Jej návštevou potešíš najmä deti do 3 rokov. Obľúbenou súčasťou je guličkový bazén, hračky rozvíjajúce pamäť, motoriku a fantáziu detí. Je to priestor na socializáciu tých najmenších a zmysluplné trávenie voľného času. Všetko sa odohráva pod dohľadom dospelých a animátorov. Príď objaviť doposiaľ nepoznané dobrodružstvá a nekončiacu zábavu pre najmenších. Detičky tu nájdu hračky, kuchynka, knihy & omaľovánky, psychomotorické hračky a stavebnice, mini guličkový bazén, kolobežky a autíčka, šmýkačka, kočíky & bábiky, detský hrad, maxi penové lego.

BOWLING – Pozývame ťa na partičku špičkového bowlingu Brunswick, ktorý je jediný svojho druhu na Orave. Precvič si presnosť a koordináciu tela pri tejto výnimočnej hre. Dve dráhy s bezšnúrovými kolkami a detskými mantinelmi garantujú zábavu pri každom hode guľou. Rezervovať bowlingovú miestnosť môže až 28 ľudí. V tomto počte sa určite nebudete nudiť!

PÁRTY ZÓNA – Farebná PÁRTY Izba svieti v tme, tak prispieva k rozvoju fantázie dieťaťa. Vďaka nášmu špeciálnemu programu sa zabaví každý oslávenec a jeho partia. Zabezpečíme chutné jedlo, dobroty podľa želania a poskytneme mimoriadny servis služieb. Návštevou PÁRTY Izby dopraj svojim deťom zábavu bez hraníc a rozžiar ich oči radosťou.

STRECHA KINDERLANDU – Na vrchnej časti budovy Kinderlandu prekvapenia nekončia! Objavíš ďalšiu perspektívu nášho centra, pokocháš sa nádherným výhľadom na oravskú krajinu pri živej hudbe. Je to skvelé miesto na trávenie teplých letných dní, organizovanie pracovných akcií a večierkov či eventov. Toto luxusné miesto si zamiluje každý z vás.

REŠTAURÁCIA & KAVIAREŇ – Kvalitné jedlá a výborná káva sú samozrejmosťou reštaurácie v Kinderlande. Príď sa pohostiť! Každý deň obmieňame výber jedál z obedového menu a vybrať si môžeš aj špecialitu týždňa. Čaká na teba tradičná slovenská kuchyňa, dokonca aj americká či talianske chuťovky. Tak príď k nám prežiť jedinečný gastronomický zážitok.