Hotel Altis

Priamo v srdci krásneho prostredia Oravy v tesnej blízkosti najväčšej slovenskej priehrady sa nachádza rezort Hotela ALTIS. Moderne vybudovaný, štvorhviezdičkový komplex poskytuje svojim klientom nielen ubytovacie a stravovacie služby, ale predovšetkým aj široké portfólio športových aktivít na profesionálnej úrovni, kde môžete využiť ľadovú plochu s celoročnou prevádzkou, krytú telocvičňu, multifunkčné ihrisko s umelým trávnikom, posilňovňu, ale taktiež si môžete oddýchnuť v našom wellness centre či vyskúšať školu varenia.

Pre spestrenie pobytu v našom rezorte, môžete využiť množstvo atraktívnych aktivít v blízkom okolí. V lete je vyhľadávanejšia južná a západná časť priehrady. Na jej brehoch je viacero oblastí s možnosťami kúpania, jachtingu, vodného bicyklovania, člnkovania, surfingu,motorových vodných športov či pokojný lov rýb. V zimných mesiacoch okolie rezortu poskytuje široké možnosti pre nadšencov zimných športov.

Štvorhviezdičkový rezort Hotela ALTIS****, Vám ponúka moderné ubytovanie v komfortných jednolôžkových a dvojlôžkových izbách Deluxe a Classic s celkovou kapacitou 162 lôžok.

Účelne vybavené apartmány s vlastnou obývacou izbou, spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Naše izby sú farebne rozdelené, takže si môžete vybrať, kde strávite pobyt, aby ste sa cítili čo najpríjemnejšie. Všetky izby a apartmány sú vybavené samostatnou kúpeľňou s toaletou, televízorom, minibarom, telefónom, sušičom vlasov a chladničkou.

Chutne a zdravo, stačí len ochutnať

V rámci rezortu Hotela ALTIS máme pre vás pripravených viacero odbytových stredísk, kde vás radi privítame a pohostíme originálnymi špecialitami. Pri príprave jedál v našej kuchyni sa snažíme využívať predovšetkým lokálnych dodávateľov garantujúcich výrobu domácich a predovšetkým čerstvých surovín.

Reštaurácia (kapacita 80 miest), Kaviareň (kapacita 15 miest),  Šport Pub (kapacita 100 miest), Koliba (kapacita 60 miest)

Aktívny oddych u nás – ŠPORTOVÝ REZORT HOTELA ALTIS JE IDEÁLNYM MIESTOM PRE VÁS
V prípade, že si chcete oddýchnuť a stráviť čas v príjemnom prostredí plnom zelene a čerstvého vzduchu. K dispozícii je multifunkčné ihrisko s rozmermi 20 x 40 m s umelou trávou a nočným osvetlením, kde si môžete zahrať: football basketball, tennis, volleyball, soccer.
Taktiež je Vám k dispozícii možnosť využitia krytej telocvične s rozmermi 16 x 18 m, kde si môžete vybrať šport podľa Vašej predstavy
Pre zdokonalenie postavy je vám k dispozícii profesionálna posilňovňa s najmodernejším vybavením.

FIREMNÉ AKCIE NA KLÚČ – Ponúkame prežiť dobrodružstvo na pár hodín až po niekoľko dní podľa želania v prostredí krásnej oravskej prírody Slovenska.

WELLNESS – oddychové a relaxačné centrum
Našou pýchou je aj jedinečné oddychové a relaxačné centrum spĺňajúce požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Vytúžený odpočinok nájdete v saunovom svete, kde je na výber fínska, parná a infrasauna. Bazén s protiprúdom s rozmermi 6 x 11 m je ideálnym miestom, kde si pri vlastnej relaxácii môžete vychutnať pohľad cez presklenú stenu na vonkajšie multifunkčné ihrisko.
K dispozícii je, samozrejme, aj oddychová miestnosť s 8 lôžkami. Pre skrášlenie môžete využiť aj služby solária a našej masérky, ktorá ponúka širokú škálu rôznych relaxačných či športových masáží. Wellness centrum Vám ponúka bazén s protiprúdom, parnú saunu, fínsku saunu, infrasaunu, oddychovú miestnosť, masérsku miestnosť, solárium.
Počas horúcich, letných dní si môžete vychutnať slnečné lúče pri dvoch hotelových bazénoch s rozmermi 8 x 18 m a detskom bazéne s rozmermi 8 x 6 m.

KONGRESOVÉ CENTRUM – Veľká a Malá kongresová sála s kapacitou 120 a 32 miest!
Súčasťou priestorov je foyer, ktorý je praktický na prestávky medzi školeniami alebo na príjemný relax pri karambolovom stole. Foyer disponuje vlastným barom, takže je ideálny aj na párty pre uzavretú spoločnosť. Obe kongresové sály sú plne vybavené: technické a audiovizuálne zariadenie, počítačová technika, ozvučenie, dataprojektor, premietacie plátno, CD/DVD prehrávač, bezdrôtový mikrofón, wifi pripojenie.

HOTEL ALTIS**** , Oravská priehrada 200, 029 01 Námestovo
recepcia: +421 (0)43 / 5832 600, +421 (0)911 394 747

fax: +421 (0)43 / 5832 606

e-mail: recepcia@hotelaltis.sk