Domov / Šport / Výsledky pretekov Kráľ Magurky 2017

Výsledky pretekov Kráľ Magurky 2017

3.6.2017 sa konal už 9. ročník pretekov do vrchu – Kráľ Magurky. Za slnečného počasia sa pretekov zúčastnilo 148 pretekárov. Najrýchlejším mužom bol Radovan Biroš z Dolného Kubína, ktorý vyrovnal rekord z roku 2016 , 00:15:37 Rudolfa Rusinu a narýchlejšia žena bola dorastenka z Habovky Pilarová Soňa s časom 00:20:42.

 

Tu sú celkové výsledky:

Talenty chlapci 200m
Mikuška Jakub 00:00:51,20 Námestovo
Palko Kristián 00:00:54,20 Breza
Vojtechovský Eliáš 00:00:59,90 Vavrečka
Borsík Matej 00:57:04 Zuberec

Talenty diečatá 200m
Nela Vošková 00:01:20 Námestovo
Sofia Tekeľová 00:01:21 Or.Biely Potok
Lajčiaková Vanessa 00:01:32 Breza
Vorčáková Pavlína 00:01:36 Or. Polhora

Najmladší žiaci chlapci 800m
Palko Michal 00:03:33 Breza
Konšťák Tomáš 00:03:34 Zubrohlava
Mokošák Slavomír 00:03:37 Zubrohlava
Mikula Adam 00:03:51 Námestovo
Košút Ondrej 00:04:01 Vavrečka

Najmladší žiaci dievčatá 800m
Hajdučíková Emma 00:04:40 Námestovo
Kostrošová Klaudia 00:04:50 Ľubeľa
Lajčiaková Viktória 00:04:54 Breza
Hrkľová Júlia 00:05:10 Námestovo
Brontvajová Ema 00:05:22 Námestovo

Mladší žiaci chlapci 2200m
Hurák Tomáš 00:08:40 Lokca
Buc Matej 00:09:29 Tvrdošín
Šimon Voška 00:10:15 Námestovo
Chajdiak Tadeáš 00:10:18 Klin
Prádel Michal 00:10:25 Lokca
Farbák Marek 00:10:35 Vavrečka
Mikula Matúš 00:10:45 Námestovo
Laštík Samuel 00:10:51 Or. Jasenica
Adamec Vladimír 00:10:58 Lokca

Mladší žiaci dievčatá 2200m
Jurošová Linda 00:15:22 Námestovo
Čierna Emma 00:18:07 Námestovo

Starší žiaci chlapci 2200m
Tuka Samuel 00:06:50 Nižná
Buc Martin 00:07:04 Vavrečka
Lipničan Matúš 00:07:32 Lokca
Knapík Marek 00:07:40 Ludrová
Trabalka Jerguš 00:08:14 Vavrečka
Fino Dominik 00:08:21 Štiavnička
Firic Šimon 00:08:31 Ludrová
Hurák Juraj 00:08:42 Lokca
Kasan Richard 00:08:49 Vavrečka
Praj Slavomír 00:08:55 Vavrečka
Nožina Dušan 00:09:14 Lokca

Starší žiaci dievčatá 2200m
Matisová Alžbeta 00:11:35 Námestovo
Gogoláková Ema 00:11:59Námestovo
Lipničanová Júlia 00:12:29 Námestovo
Hrkľová Lucia 00:15:03 Vavrečka
Dobáková Nina 00:15:20 Námestovo
Revajová Michaela 00:17:03 Námestovo

Dorast chlapci 6000m
Kramarčík Pavol 00:16:38 Námestovo
Košút Mário 00:17:00 Vavrečka
Hric Randy 00:17:32 Lip.Mikuláš
Kecera Patrik 00:22:39 Tvrdošín
Buc Ondrej 00:23:33 Tvrdošín
Pavlík Miroslav 00:25:40 Breza
Piták Benjamín 00:26:31 Rabča
Banas Marek 00:27:17 Lokca
Poleta Matej 00:28:51 Námestovo
Laštík Ivan 00:33:00 Or.Jasenica
Kapitán Adam 00:36:02 Or.Podzámok

Dorast dievčatá 6000m
Pilarová Soňa 00:20:42 Habovka
Bucová Alžbeta 00:25:54 Vavrečka
Jurošová Eva 00:42:00 Námestovo

Muži 1, 6000m
Biroš Radovan 00:15:37 D.Kubín
Hric Roland 00:16:16 Ružomberok
Rusina Martin 00:16:31 Námestovo
Kramarčík Richard 00:18:05 Námestovo
Rusina Rudolf 00:18:25 Námestovo
Vrábeľ Juraj 00:19:16 Zákamenné
Borsík Tomáš 00:19:41 Zuberec
Štepita Miloš 00:20:01 Námestovo
Kuchťák Peter 00:20:09 Zákamenné
Hurák Daniel 00:22:06 Vavrečka
Srnčík Matúš 00:24:08 Lokca
Laštík Andrej 00:26:23 Or.Jasenica
Vida Roman 00:29:00 Bratislava
Rončák Richard 00:32:34 Lokca
Tomáš Torro 00:33:21 Trnava

Ženy 1, 6000m
Kapitánová Karolína 00:23:19 Or. Podzámok
Riegrová Ivana 0:23:37 D.Kubín
Vegan Sani 00:25:17 Námestovo
Kramarčíková Alžbeta 00:32:30 Námestovo

Muži 2, 6000m
Vorčák Daniel 00:17:43 Or.Polhora
Genšor Jaroslav 00:18:14 Námestovo
Praj Slavomír 00:18:20 Vavrečka
Buc Martin 00:18:42 Vavrečka
Buc Tomáš 00:18.28 Tvrdošín
Kršák Ján 00:20:10 Vasiľov
Gregorec Marek 00:20:31 Tvrdošín
Prádel Michal 00:24:15 Lokca
Hušľa Ondrej 00:30:10 Námestovo
Košút Ľubomír 00:32:45 Vavrečka

Ženy 2, 6000m
Florková Adriána 00:27:29 Námestovo
Kršáková Jana 00:28:47 Vasiľov
Trabalková Andrea 00:29:08 Vavrečka
Huráková Anna 00:31:42 Lokca

Seniori 6000m
Štepita Miloš 00:22:33 Námestovo
Kasan Miroslav 00:24:37 Vavrečka
Kristofčák Anton 00:25:05 Vavrečka
Buc František 00:31:31 Bobrov
Páleník Jozef 00:36:36 Vavrečka

Seniorky 6000m
Kristofčáková Katarína 00:28:48 Vavrečka
Lovišková Marta 00:38:04 Vavrečka

ZDROJ: Cykloklub Námestovo