Domov / Nezaradené / TRIO Restaurant (0,3km)

TRIO Restaurant (0,3km)

Podávame poctivé jedlá bez umelých konzervantov. U nás ponúkame ako klasické jedlá, tak aj novinky. Kávu máme priamo od farmárov z Južnej Ameriky, na Slovensku v Seredi pražená a vždy čerstva k nám smeruje. Na prevenciu, či ako liek máme pre Vás širokú ponuku sypaných čajov. Snažíme sa vytvoriť útulne a príjemné prostredie. Sme radi, keď nami pripravované jedlo ako aj nápoje vyčaria úsmev nielen nám, ale predovšetkým Vám. Ceníme si hodnoty ako sú poctivosť, domáckosť, tradícia. Na nich si zakladáme, im veríme a nimi žijeme.
TRIO- Restaurant dáva širokej verejnosti na známosť že začína s cateringovými službami
– svadby, rodinné oslavy (výročia, promócie, kary,…), krstiny, rauty, firemné večierky, romantické večere


A TO NIE JE VŠETKO: NOVINKA „CHAFING“
U Vás doma bez starostí všetko zabezpečíme za Vás. Stačí si len objednať z našej ponuky, alebo pripravíme jedlá a ostatný sortiment podľa Vášho želania.
Veľkou výhodou Chafingu je, že vybrané jedlá máte stále k dispozícií teplé a kedykoľvek počas oslavy si môžu hostia tak povediac “ďobnúť/ prejesť”.
Objednávka je zakrytá v gastro nádobe, ktorá je položená vo vodnom kúpeli a je vyhrievaná buď elektricky, alebo v prírode (terasa, dvor) liehovými pastami. V Chafingu, ktorý tvorí zvyčajne mäso (rôzne druhy- hov. sviečková, roštenka, steak, bravčové koleno/rebierko, panenská sviečková, rezne, kuracie stehienka/krídelka, prsné marinované rezníky, morčacie mäso, ryby, atď.) si môžete doobjednať rôzne šaláty, či doplnky (uhorka. baranie rohy, nakladaná zelenina, atď.)
Vieme pripraviť všetko, všetkým podľa vašich predstáv. A to aj vegánom, vegetariánom, bezlepkovým hosťom a pod. K tomu ešte zabezpečíme rôzne chuťovky, chlebíčky, očká, ale i zákusky.


NEMALI STE EŠTE PRASIATKO NA PARTY?
Pečené prasiatko, jahňa, baran, moriak,..podľa chuti. To všetko u Vás na dvore, či v prírode na ražni či grile.
Cena upraveného prasiatka 1kg je 8,00 eur. V cene je zahrnuté:
prasiatko jeho čistá váha, naloženie do laku (nálev), nástrek laku do hrubšej svaloviny, podľa váhy 3-4 dni
rožnenie podľa veľkosti 3-4 hod. (potieracia zmäs, tvrdé drevo / ovocné dreviny, drevené uhlie, alobal)
orezávanie a servis, možnosť doobjednanie prílohy (rôzne upravené zemiaky, rôzne druhy pečiva a chleba, zeleninové prílohy)
možnosť prípravy plnky a náplne (grilovaná pečeň v črevnej sieťke s cibuľou, mäsová plnka s jablkami a hlávkovou kapustou, žemľová plnka s pečeňou a bylinkami)
Prasiatka až do váhy 50 kg, čo je pre 60-70 osôb. Váha 25 kg pre 30-35 osôb. Možnosť grilovania zeleniny, rýb, krkovičky a pod.
– všetko na kľúč v našich, alebo Vašich vybraných priestoroch, či na “zelenej lúke”
– pripravíme na mieru najlákavejšie dobroty na akúkoľvek príležitosť


Po 09:00 – 18:00
Ut 09:00 – 18:00
St 09:00 – 18:00
Št 09:00 – 18:00
Pi 09:00 – 18:00
So rezervácie
Ne rezervácie

TRIO Restaurant (bývalé Palermo)
Hviezdoslavovo námestie č.201
029 01 Námestovo
TELEFÓN: +421 948 733 940
EMAIL: restauranttrio@gmail.com