Domov / KALENDÁR NAJBLIŽŠÍCH PODUJATÍ

KALENDÁR NAJBLIŽŠÍCH PODUJATÍ

okt
5
Po
KVARTETO @ Dom kultúry v Námestove
okt 5 @ 18:00 – 19:45

Divadlo KUMŠT TEATRO prináša dojímavý príbeh v podaní legendárnych hercov.

Podľa jednej teórie začína život pri oplodnení vajíčka, podľa inej, narodením dieťaťa a podľa ďalšej začína život odchodom detí z domu… Ale kedy život končí?

Nádherná hra o sláve, páde, sexe, múdrosti a túžbe žiť štyroch kedysi slávnych spevákov, dnes “odložených” v penzióne pre “nepotrebných”. Všetko sa mení, keď je ohlásený príchod ich bývalej kolegyne, kedysi najväčšej hviezdy, ktorej bol jedným z niekoľkých manželov jeden z nich. Neuveriteľne výstižná hra o všetkom, čo do života potrebujete a možno aj trošku viac.

18.5.2020 Pondelok 18:00 – Vstupné: 16 € – Dĺžka podujatia: 105 minút

okt
23
Pi
ŠIMONO-JÚDSKY JARMOK @ Hviezdoslavovo námestie
okt 23 @ 7:00 – 20:00
ŠIMONO-JÚDSKY JARMOK @ Hviezdoslavovo námestie

Pozývame Vás na tradičný, remeselný mestský jarmok. 23.10.2020 – ŠIMONO-JÚDSKY JARMOK

okt
24
So
RANDE S HELIGONICOU @ Dom kultúry v Námestove
okt 24 @ 18:00 – 19:45

Hudobno- zábavný program Rande s Heligonicou – vyše 100 minút skvelej hudby, zábavy, scénok, vtipov, o ktoré sa postará nielen trojica z Heligonici, ale aj ich hosť, známy takisto z TV obrazovky – Anna Šestáková z Martina.

Ako prezrádza názov kapely, dominantou v nej je jeden z najkrajších nástrojov-heligónka doplnený rytmickými bicími nástrojmi.

Hrajú v zložení: Danuše Bartošová – heligónka, spev, Lenka Medňanská – heligónka, spev, Erich Bučko – bicie, spev

Dĺžka podujatia: 100 minút

nov
6
Pi
RADOŠINSKÉ NAIVNÉ DIVADLO – ČO SA SNÍVA TRPASLÍKOM @ Dom kultúry v Námestove
nov 6 @ 16:30 – 22:00

2.7.2020 Streda 16:30 a 19:30

Vstupné: 18 €

Správa o výskyte trpaslíkov

Na pozadí búrlivých, nevyjasnených rodinných vzťahov neúspešného operného speváka, jeho bývalej milenky, večne nespokojnej manželky učiteľky a jej novej zanietenej priateľky nám autor trpkej komédie Čo snívajú trpaslíci Stanislav Štepka ponúka zaujímavú a iste aj vtipnú dramatickú konfrontáciu: možnosť nahliadnuť nielen do dusného, utápajúceho sa manželského vzťahu, ale zároveň hlavne nám prostredníctvom snaživého speváka dáva nazrieť do zákulisia kšeftárskej agentúry vyrábajúcej a sprostredkujúcej tzv. ľudové zábavné umenie pre nenáročné vrstvy.

Dĺžka podujatia: 150 minút