Sumár 7. kola: Altis – Oravská hokejová liga

7.kolo – Nedeľa 3.12.2017

HK Rabča – HK Oravská Polhora 5:1 (0:0 – 1:0 – 4:1)

Zápas č.1 – popis stretnutia :
Už po piatich sekundách hrala Oravská Polhora presilovú hru, no Rabča ju na začiatku ubránila a pokračoval vyrovnaný hokej so šancami na oboch stranách, no v prvej tretine dominovali obaja brankári a nepustili do siete ani jeden puk. V druhej tretine vyrovnaný hokej pokračoval, kde Rabča v 25. minúte po nahrávke Pavla Harbuta, Ivanom Kudjakom otvorila skóre zápasu. Tak skončila aj druhá tretina. V tretej tretine v presilovej hre, prekorčuľoval obranu Oravskej Polhory Marián Oselský na navýšil na 2:0. To však netrvalo dlho, pretože Patrik Kapičák za Oravskú Polhoru znížil na rozdiel jedného gólu. Rabča však z presilovky Tomášom Koľadom navýšila na rozdiel dvoch gólov. Do konca tretiny Rabča ešte vyžila dva rýchle protiútoky a stanovila tak konečné skóre 5:1.
Góly RAB:
1:0 – 24:49 – Kudjak Ivan (Harbut Pavol)
2:0 – 34:45 – Oselský Marián PH
3:1 – 38:16 – Koľada Tomáš PH
4:1 – 40:56 –Šimjak Tomáš
5:1 – 42:46 –Labuda Milan (Bodorík Ján, Kubasák Miroslav)
Góly ORP:
2:1 – 36:02 – Kapičák Patrik (Iglarčík Dominik)
Vylúčenia a trestné minúty: 2/4 – 4/8
Presilovky: 2/0
Oslabenia: 0/0
Rozhodcovia: Florek Milan – Fleško Martin

HK Liesek – HK Klin 9:1 (4:0 – 3:0 – 2:1)

Zápas č.2 – popis stretnutia :
Úvodný bleskový gól Liesku zásluhou Andreja Šuvadu v 8 sekunde naštartoval Liesek, kde do konca prvej tretiny Liesek pridal ešte tri góly a posunul sa ku vysokému víťazstvu. Toto Liesek potvrdil v druhej tretine, kedy gólmi Jána Šuvadu, Dávida Miklušeka a Petra Babínskeho stanovil priebežný výsledok na 7:0. Klin mal však taktiež tri dobré gólové šance, no nedokázal ich premeniť na gól. Tretiu tretinu opäť ovládal Liesek, keď Marekom Lieskovským a Richardom Baňákom pridal dva góly, pričom Klin sa nevzdával a zásluhou Večereka Daniela strelil Liesku gól a tak stanovil na konečných 9:1 pre Liesek.
Góly LIE:
1:0 – 00:08 – Šuvada Andrej (Šuvada Ján, Lieskovský Marek)
2:0 – 04:09 – Babínsky Peter (Miklušek Dávid)
3:0 – 05:35 – Baňák Richard (Babínsky Peter)
4:0 – 10:08 – Kabáč Lukáš (Lieskovský Marek)
5:0 – 20:31 – Šuvada Ján (Chovančák Marek)
6:0 – 22:58 – Miklušek Dávid (Babínsky Peter)
7:0 – 27:23 – Babínsky Peter (Baňák Richard)
8:0 – 31:08 – Lieskovský Marek (Kabáč Lukáš)
9:0 – 35:53 – Baňák Richard (Kabáč Lukáš) PH
Góly KLI:
9:1 – 39:09 – Večerek Daniel (Demko Jakub)
Vylúčenia a trestné minúty: 2/6 – 4/8
Presilovky: 1/0

HK Vavrečka – HK Trstená 2:3 SN (0:0 – 1:0 – 1:2 – 1:2SN)

Zápas č.3 – popis stretnutia :
Od začiatku vyrovnaný rýchly hokej so šancami na oboch stranách, kde Vavrečka ani Trstená po čistých gólových príležitostiach nedala gól. Druhá tretina rovnako ako prvá, kde jedna akcia striedala druhú, ale gólovo do pretavila Vavrečka až v 30. minúte v presilovej hre, kedy Miroslav Hrkeľ po prihrávke od Dominika Feretjaka otvoril skóre stretnutia. V poslednej tretine ale Trstená zabrala a gólom v presilovke znížila zásluhou Mareka Balúna na rozdiel jedného gólu. To ešte nebolo všetko, pretože o vyrovnanie sa postaral Peter Kováč a keď sa posledná tretina skončila nerozhodne aj po veľkých gólových tutovkách Vavrečky, nasledovali nájazdy, v ktorých Trstená premenila dva a Vavrečka len jeden a tak zvíťazila Trstená na SN.