Domov / Kde sa najesť / Reštaurácia Slanícka izba (3,9km)

Reštaurácia Slanícka izba (3,9km)

Reštaurácia ponúka typické jedlá slovenskej aj medzinárodnej kuchyne. V reštaurácii je možné usporiadať svadby, rodinné oslavy, pracovné obedy a posedenia, stužkové slávnosti, či pohostenia podľa požiadaviek klientov. V objekte sa poskytuje ubytovanie, ako aj zábavné atrakcie pre deti, bazén, hojdačky a posedenie pri otvorenom krbe.


Slanická izba je hlavná časť komplexu Penziónu Osada. Nachádza sa v nej reštaurácia s terasami. Po rozsiahlej rekonštrukcii a nadstavbe poskytuje aj ubytovanie v izbách a apartmánoch.
Reštaurácia Slanická izba s celodennou prevádzkou ponúka typické jedlá slo­venskej i medzinárodnej kuchyne, pri­pravené z hydiny, rýb, zveriny a ostat­ných druhov mäsa. V ponuke nechýba ani sortiment bezmäsitých jedál. Vynikajúce odrody, lahodné chute, rôzne značky vín objavíte v našej víno­téke. Pri výhľade na Oravskú priehra­du môžete degustovať najkvalitnejšie vína a pritom oddychovať. V reštaurácii je možné usporiadať svad­by, rodinné oslavy, pracovné obedy, stužkové slávnosti, recepcie a rôzne pohostenia, podľa želania a predstáv klienta. Kapacita reštaurácie je 82.

Chvíle strávené v Slanickej izbe spríjem­ňuje krb a každý piatok a sobotu goralská muzika. Na krbe sa nachádza­jú tabule s menami všetkých obcí, ktoré zatopila Oravská priehrada.
Letné terasy ponúkajú príjemné posedenie v bezprostrednej blízkosti Oravskej priehrady a to hlavne v letných slnečných dňoch. Kapacita terás je 42 miest.

Adresa: Slanická Osada 2296,
Telefón: +421 43 5524 880
Email: slanica@slanica.sk
Web: www.slanica.sk