Domov / Šport / MŠK Námestovo: Zmena na poste trénera dospelých

MŠK Námestovo: Zmena na poste trénera dospelých

ZMENA NA POSTE TRÉNERA DOSPELÝCH. IVANA RUSNÁKA STRIEDA PAVOL STRAPÁČ.

Námestovské A-mužstvo má za sebou desať odohraných kôl v aktuálnom ročníku a na svojom konte až šesť tesných prehier o jediný gól. Tá posledná v domácom prostredí s dovtedy posledným Krásnom nad Kysucou sa stala osudnou pre 55-ročného Ivana Rusnáka.

Ten po necelej dva a pol sezóne končí na vlastnú žiadosť na lavičke treťoligistu od Oravskej priehrady. Aj touto cestou sa mu chceme poďakovať za jeho každodennú poctivú prácu, ktorú odviedol pri tíme dospelých. A to nielen v najvyššej stredoslovenskej súťaži, ale i v Slovnaft cupe a v prípravných zápasoch. Ivan Rusnák však úplne neodchádza, bude pôsobiť v klube na inej úrovni.

Bielo-čierni ale neostali dlho bez hlavného lodivoda. Ponuku na návrat do dôverne známeho prostredia prijal skúsený Pavol Strapáč. Tento 61-ročný Kysučan pôsobil v ostatnom období v Čadci. Predtým bol päť rokov verný našim farbám. Prvý tréning po príchode do metropoly Bielej Oravy absolvuje s hráčmi už túto stredu. Staronového trénera srdečne vítame v klube a prajeme mu neustálu radosť z futbalu a čo najviac úspešných zápasov.

Spolu s ním budeme môcť vidieť na striedačke počas majstrovských zápasov aj Patrika Barčáka, mladého, no šikovného kondičného trénera z Bobrova. Brankárov bude mať naďalej na starosti Stanislav Kormaňák.

AUTOR: Milan Švába