Domov / Aktuality / Milan Hubík už oficiálne vo funkcii primátora

Milan Hubík už oficiálne vo funkcii primátora

Nový primátor Milan Hubík uviedol na Facebooku: „OD VČERA SOM UŽ OFICIÁLNE V ÚRADE A SOM TAM NIELEN VĎAKA VÁM – ALE NAJMÄ PRE VÁS.

Mojou najdôležitejšou úlohou bude nezabudnúť, komu v mojej pozícii slúžim. Moja úloha je služba vám, občanom nášho krásneho mesta. Spravím preto všetko! Kohokoľvek ste volili či podporovali, začnime dnes ťahať za jeden povraz!

Včera som zložil sľub na ustanovujúcom zastupiteľstve a tým sa začalo moje funkčné obdobie. Moja každodenná práca bude podriadená potrebám vás – obyvateľov. Transparentným, odborným a najmä ľudským prístupom sa nám podarí posunúť naše mesto vpred. Budem chodiť vedzi vás, budem vás počúvať a každý dobrý nápad alebo iniciatíva bude mať u mňa dvere otvorené. V našom meste budú pravidlá platiť pre všetkých.

Z nášho mesta spravíme živé centrum nášho okresu a aj celej Hornej Oravy.

Už onedlho budeme vyhlasovať transparentné výberové konania na niektoré pozície a prihlásiť sa môže ktokoľvek – každý, kto chce pracovať a pomôcť pri rozvoji nášho mesta, je vítaný! Nič nie je vopred dohodnuté a každý má rovnakú šancu. Chceme nájsť tých najlepších odborníkov.

Do úradu som nastúpil síce iba včera, ale aktívne som pracoval už od prvého dňa po zvolení do funkcne. Držte mi prosím palce a ak máte okolo seba šikovných ľudí, informujte ich o našich výberových konaniach. Mesto naštartujeme iba spoločnými silami.“ uviedol primátor Milan Hubík.

Sľub zložili aj poslanci MsZ –  Rastislav Zanovit, Juraj Kurtulík, Štefan Uhliarik, Danica Hollá, Róbert Sládek, Peter Kolada, Silvia Loneková, Matej Hajdučík, Tomáš Kucharík, Marian Grigeľ, Eduard Dunčič a Jaroslav Genšor.  

ZDROJ: Facebook Milan Hubík pracuje pre Námestovo