Domov / Zábava a odych / KINDERLAND

KINDERLAND

KINDERLAND – detské centrum, ktoré každodenne spríjemní voľný čas deťom a tiež rodičom. Ponúkame množstvo atrakcií pre najmenších a zároveň príjemný oddych pre rodičov v kaviarni, ktorá je súčasťou detského centra.

Otvorenie 9.6.2018 Zábavné detské centrum

Kontakt: 0918990098

Otváracie hodiny: 09:00 – 20:00 hod

Web stránka: www.kinderlandno.sk

FUN ZÓNA –  Je jedinečným interiérovým zábavným parkom na Slovensku. Fun zóna je detské interiérové ihrisko, ktoré ponúka pre Vaše deti množstvo zábavy, smiechu a radosti v každom počasí. Deti môžu objavovať svet fantázii vo vysokánskej 13 m vysokej veži s výhľadom na celé Námestovo, môžu sa šmýkať na topogáne a svoje sily premerať na preliezkových zónach.

JUMP ZÓNA – JUMP ZÓNA – Je to zábava pre ľudí všetkých vekových kategórií. Jump zóna je vybavená basketbalovým košom. Jumperov poteší, penová jama s lezeckou stenou. Aby nebola nuda čaká vás aj rampa s preliezkami. Príď si len tak zaskákať, máš minimálne hodinu na objavovanie svojich schopností a limitov. Raz do mesiaca organizujeme večernú Jump párty, skvelá hudba, super tréneri. Nečakaj a príď sa zabaviť!

5D a 9D CINEMA – Zažite 5D doslova na vlastnej koži. 5D kino spája unikátny zážitok z 3D obrazu, pohybujúce sa sedačky, špeciálne efekty a vietor vo vlasoch, čo vo vás zaručene zanechá nezabudnuteľný zážitok z ponúkaných filmov. Len sotva rozlíšite fikciu od reality! Pocit z obrazu je umocnený zrýchlením, stúpaním, či voľným pádom, ktoré zažijete prostredníctvom pohyblivých sedadiel. Do deja Vás vtiahneme pomocou špeciálnych efektov. Bude sa blýskať, pršať , snežiť, aj fúkať vietor, prekvapia vás dotyky a vibrácie v sedadlách. Kapacita nášho 5D kina je 9 miest, zážitok z deja je preto ešte silnejší. 9 rôznych zmyslových a priestorových efektov vás zavedie do nepoznanej dimenzie. Vstúpte do sveta fantázie kde uvidíte pravekých dinosaurov, preskúmate divokú džunglu, navštívite kúsok nekonečného vesmíru alebo si užite bláznivú a nebezpečnú jazdu horskou dráhou. Trvanie 1 filmu je 3 -10 minút

FIT ZÓNA – Športová zóna ktorá vás dostane do kondície, program rôzných cvičení je pestrý, pravidelne uskutočňujeme worshopy športov na rožné témy, k dispozícii je aj výživový poradca.

EVENTY A TEAMBUILDINGY – V Kinderlande – zažijete znovu detstvo!!! Kinderland je obľúbeným a originálnym miestom pre rôzne firemné akcie, teambuldingy a ďalšie podujatia. Skákanie na trampolínach , bowling, 5D a 9D cinema je neopakovateľný zážitok, ktorý odbúrava zábrany a odľahčuje atmosféru. Všetkým účastníkom poskytujeme profesionálny servis, pripravíme zaujímavý program a poskytneme odbornú inštruktáž pred skákaním na trampolínach, zábavu si bezpečne užijete pod dohľadom profesionálnych inštruktorov.

GAME ZÓNA –  V Kinderlande nájdete aj kútik s deskými hracími automatmi a simulátormi, môžete vyskúšať box, silomer, futbal aj basketball, jazdu v pretekarskom aute a mnoho ďalších atrakcii , ktoré sprijemnia upršaný deň.

 

Posted by Kinderlandno.sk on 22. máj 2018