Domov / Archív podujatí / 9.9.2017 – Spartan Race Kubínska Hoľa

9.9.2017 – Spartan Race Kubínska Hoľa

Spartan Race KUBÍNSKA HOĽA  BEAST / SPRINT / KIDS 

Reebok Spartan Beast: Ide o naše najťažšie preteky zo všetkých troch typov. Preteky Beast neotestujú len Vašu výdrž, vytrvalosť a pevnú vôľu, ale aj Vašu myseľ. 12-14 míľový Beast zahŕňa viac ako 30 typických prekážok Spartanu a Váš finálny prekážkový beh k svojmu úspechu Spartan TRIFECTA. Nebude to ľahké, ale ten pocit, keď dostanete v cieli medailu, je neopísateľný.

DĹŽKA TRATE
20 km a viac + minimálne 30 prekážok, 3 až 6 hodín – závisí od kondície pretekára. To je všetko čo potrebujete vedieť … očakávať neočakávané. Ale prosím zvážte následujúce: Trasa je v cross country štýle, která vás povedie lesom a krovinami, priekopami a ,možno aj horolezeckými prekážkami ako aj nerovným terénom s krytými koreňami, alebo drátmi, vodou, alebo kľzkym povrchom. Preto je nutné zdôrazniť, že zranenia môžu nastať pri pádoch, zakopnutí, pošmyknutí atď. alebo pri prekonávaní prekážok. Okrem toho nebezpečie môže byť spôsobené pádmi ostatních účastníkov. Z toho dôvodu žiadame, aby ste upravili rýchlosť běhu a chovanie podľa podmienok, viditeľnosti a priepustnosti na trase a danej prekážke.

Reebok Spartan Sprint: Ide o našu najkratšiu vzdialenosť. Tieto preteky sú ideálne pre atlétov na všetkých úrovniach – od tých, ktorí sú na Spartane po prvýkrát, až po skúsených pretekárov. 5-8 km Sprint je síce našou najkratšou vzdialenosťou, ale obsahuje viac ako 20 typických prekážok Spartanu. Ak si myslíte, že to nedokážete, ste na omyle. Postavte sa na štartovaciu čiaru a ukážte, čoho ste schopný.

DĹŽKA TRATE
5 km a viac + minimálne 20 prekážok, 40 minút až 2 hodiny – závisí od kondície pretekára. To je všetko čo potrebujete vedieť … očakávať neočakávané. Ale prosím zvážte následujúce: Trasa je v cross country štýle, která vás povedie lesom a krovinami, priekopami a ,možno aj horolezeckými prekážkami ako aj nerovným terénom s krytými koreňami, alebo drátmi, vodou, alebo kľzkym povrchom. Preto je nutné zdôrazniť, že zranenia môžu nastať pri pádoch, zakopnutí, pošmyknutí atď. alebo pri prekonávaní prekážok. Okrem toho nebezpečie môže byť spôsobené pádmi ostatních účastníkov. Z toho dôvodu žiadame, aby ste upravili rýchlosť běhu a chovanie podľa podmienok, viditeľnosti a priepustnosti na trase a danej prekážke.

Dátum: Sobota, 9. september 2017

Čas začiatku:  8:00  Dostavte se minimálne 1 hodinu pred vašim plánovaným štartom.

Štartové Vlny: 250 až 300 pretekárov bude štartovať každých 30 minút, alebo 15 minút, záleží od situácie. Štartovný čas si vyberiete počas registrácie. Vybraný čas nie je zaručený a môže byť organizátorom zmenený.

Elite Heats: Účasť v Elitnej vlne je limitovaná a je za príplatok 10€. Účasť v Competitive vlne je limitovaná a je za príplatok 5€.

DIVÁCI

Diváci majú vstup na súťaž zadarmo.

Diváci vítaní. Môžu zažiť výnimočný deň s rôznýmičinnosťami na Spartan Race pretekoch. Diváci si môžu priniesťkamery, ale musia dodržiavať upozornenia a nevstupovať do dráhy bežcov a zakázaných priestorov. Môžu si vyskúšať niektoré prekážky nainštalované v našej festival aréne. Môžu prihlásiť svoje deti na Spartan Kids. 

Spartan Race nie je iba pre dospelých. Naše detské preteky Spartan Kids Race ponúkajú pre Vašich malých Sparťanov dve vzdialenosti. Podľa veku detí majú naše detské preteky presne také prekážky ako dospelé verzie. Príďte sa pozrieť na svojich budúcich Sparťanov, ako bežia, skáču a hrajú presne tak, ako by aj mali.